O autorze
Kierownik Katedry Mody ASP w Warszawie. Autor jej koncepcji programowej i dydaktycznej. Program leader i wykładowca. Z wykształcenia literaturoznawca zajmujący się recepcją „Dziadów" Adama Mickiewicza (z tej okazji nazywany przez znajomych dziadologiem). Zastępca redaktora naczelnego magazynu KMAG. Pracuje w nim od pierwszego numeru. Wcześniej robił z tym samym naczelnym (Mikołajem Komarem) czasopismo A4. Rokrocznie zanurza się w świat marek, brandów i biznesu jako redaktor naczelny polskiej wersji albumu Superbrands.

Rozpoczynamy publiczną debatę na prywatnym blogu!

Nie. Nie. Nie. Nie chcę robić bloga o sobie. O tym, co jem, gdzie bywam i jak się ubieram. Chcę robić tego bloga dlatego, że nie widzę w tej chwili miejsca, gdzie by się na poważnie prowadziło publiczną debatę o modzie.

Nikt nie myśli i nie mówi o niej na poważnie. A czasy, gdy mogliśmy temat mody ograniczać do kultury celebryckiej żyjącej w gazetach typu „people” i programach śniadaniowych, powinny się skończyć bezpowrotnie!

Nie. Nie. Nie. Nie uważam, że mam monopol na modowe mądrości. Że tylko ja wiem, jak i co powinno się na ten temat mówić. Dlatego nie chcę być jedynym uczestnikiem tej debaty, którą zamierzam rozpocząć tym blogiem. Dlatego do prowadzenia tego bloga zaprosiłem młodych ludzi, którzy na modę patrzą na swój własny sposób i którzy moim zdaniem powinni mieć możliwość publicznego zabieranie głosu. Ale kto im na to pozwoli? Kto ich gdzie wpuści? Przecież nie śniadaniowe programy kształtujące celebrycką wizję mądrości.

Więc my jako grupa pod roboczą nazwą 3,2,1 … Mów! Rozpoczynamy publiczną debatę na prywatnym blogu!
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Moda
Trwa ładowanie komentarzy...